Kategorijos

Plaukų priežiūra

Patikslinkite paiešką

Plaukų džiovinimo gaubtas su stovu, baltos spalvos, 180cm Plaukų džiovinimo gaubtas su stovu, baltos spalvos, 180cm Išparduota
Plaukų džiovinimo gaubtas su stovu, baltos spalvos, 180cm
163.99€ Be PVM: 135.53€

Mūsų profesionalus plaukų džiovinimo aparatas tinka tiek profesionaliam, tiek buitiniam naudojimui. Plaukų džiovinimo gaubtas pasižymi iki 70℃ reguliuojama temperatūra. Jis turi nuo 0 iki 60 minučių l..

Išparduota
Plaukų Garintuvas ant Ratukų
140.79€ Be PVM: 116.35€

Lengvas ir ekonomiškas plaukų garintuvas su reguliuojamu laikmačiu ir dviem galingumo lygiais su atskirais rodmenimis.Išskirtinės kokybės erdvus garinimo gaubtas pagamintas iš patvarių medžiagų. Garin..

Į krepšelį
Plastikinė Kirpėjo Darbo Priemonių Spintelė ant Ratukų
75.11€ Be PVM: 62.08€

Šioje spintelėje galėsite laikyti reikalingas priemones tvarkingai sudėtas ir visada lengvai pasiekiamas. Ji puikiai tinka grožio salono, tatuiruočių studijos, gyvūnų grožio salono meistrams, manikiūr..

Į krepšelį
Juodas Salono Praustuvas, Kriauklė Kirpyklai
74.43€ Be PVM: 61.51€

Praktiška ir stilinga kriauklė galvai trinkti - puikus pasirinkimas jūsų grožio salonui.Kriauklės aukštis ir palinkimo kampai reguliuojami, todėl ją pritaikysite kiekvienam klientui. Praustuvas stovi ..

Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Įranga plaukų specialistams, gera kaina internetu. Greitas ir nemokamas pristatymas perkant už 30 eur. Taikomos akcijos. Užsukite jau dabar!
Plaukų, priežiūra, Asmeninė, higiena