Kategorijos

Paukščių Vonelės

HI Paukščių prausykla/girdykla, rudos spalvos, ketus
36.97€ Be PVM: 30.55€

Ši iš ketaus pagaminta, klasikine išvaizda pasižyminti HI paukščių prausykla taps dekoratyvia jūsų sodo detale bei pritrauks paukščius prie vandens. Paukščių girdykla taip pat pasižymi puošnia senovin..

Į krepšelį
Esschert Design Paukščių prausykla, ketus Esschert Design Paukščių prausykla, ketus Išparduota
Esschert Design Paukščių prausykla, ketus
64.11€ Be PVM: 52.98€

Ši iš ketaus pagaminta, klasikinės išvaizdos Esschert Design paukščių prausykla taps dekoratyvia jūsų sodo detale bei pritrauks paukščius lesalu ir vandeniu. Senovinės išvaizdos paukščių prausykla pas..

Išparduota
Esschert Design Pakabinama paukščių prausykla, BR27
41.37€ Be PVM: 34.19€

Su šia žavia bei dekoratyvia pakabinama Esschert Design paukščių prausykla pasikvieskite paukščius į savo sodą atsigerti, išsiprausti ar pasimaitinti! Ji, naudojant tradicines technikas, yra pagaminta..

Į krepšelį
Esschert Design Paukščių prausykla, 22,5x22,5x38,5cm, FB165
40.40€ Be PVM: 33.39€

Ši klasikinės išvaizdos Esschert Design paukščių prausykla taps dekoratyvia jūsų sodo detale bei pritrauks paukščius vandeniu. Senovinės išvaizdos paukščių prausykla pasižymi dekoratyvia paukščio stat..

Į krepšelį
Paukščių prausykla su fontanu, žalia, 50x91cm, plastikas
69.25€ Be PVM: 57.23€

Ši gražiai dekoruota paukščių prausykla su fontanu taps jūsų sodo, balkono, kiemo ir kt. puošmena. Pasižymintis keliais aukštais, šis fontanas paukščiams išsiskiria elegantiška bei klasikine išvaizda...

Į krepšelį
Paukščių prausykla su fontanu, bronzinė, 50x91cm, plastikas
61.31€ Be PVM: 50.67€

Ši gražiai dekoruota paukščių prausykla su fontanu taps jūsų sodo, balkono, kiemo ir kt. puošmena. Pasižymintis keliais aukštais, šis fontanas paukščiams išsiskiria elegantiška bei klasikine išvaizda...

Į krepšelį
Sodo paukščių prausykla, bronzinės spalvos, plastikas Sodo paukščių prausykla, bronzinės spalvos, plastikas Išparduota
Sodo paukščių prausykla, bronzinės spalvos, plastikas
42.40€ Be PVM: 35.04€

Su mūsų gražia bei patvaria paukščių prausykla paverskite savo sodą ar kiemą elegantiška žavia vieta bei pakvieskite į savo kiemą pažaisti paukščius! Pagaminta iš kokybiškos, derva dengtos PP medžiago..

Išparduota
Dekoratyvinė paukščių prausykla su LED lemputėmis, plastikas Dekoratyvinė paukščių prausykla su LED lemputėmis, plastikas Išparduota
Dekoratyvinė paukščių prausykla su LED lemputėmis, plastikas
55.77€ Be PVM: 46.09€

Su šia subtilia bei puošnia paukščių prausykla suteikite savo lauko erdvei puošnumo! Ši graži kiemo dekoracija taps patrauklia bet kurių namų svečių, su ar be sparnų, ekspozicija! Ši pastatoma paukšči..

Išparduota
Paukščių Maudykla su Dekoratyviniu Paukštuku
44.77€ Be PVM: 37.00€

Ši nuostabi dekoratyvinė paukščių maudykla patrauks visų dėmesį jūsų sode, balkone, kieme ar kur kitur. Išmani ir dekoratyvi maudykla pradžiugins paukščius jūsų sode karštą vasaros dieną. Paukščiai at..

Į krepšelį
Paukščių Maudykla/Lesykla su Žibintu ir Saulėje Įkraunamais Elementais
57.04€ Be PVM: 47.14€

Ši dekoratyvinė paukščių maudykla patrauks visų dėmesį jūsų sode, balkone, kieme ir kitur. Maudykloje yra praktiškas saulės energijos maitinamas žibintas. Apatiniame padėkle galima auginti gėles, kura..

Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)
Paukščių Vonelės internetu gera kaina. Kokybę garantuojame. Greitas ir nemokamas pristatymas perkant už 30 eur. Taikomos akcijos. Užsukite jau dabar!
Paukščių, Vonelės, Dekoras