PirkPatogiai.lt - įvairios prekės Jūsų namams, gyvūnams, sodui bei verslui. Įsigykite patogiai internetu!
 

Kategorijos

Pagrindiniai buto įrengimo principai
16 03

Pagrindiniai buto įrengimo principai

Autorius: Pirkpatogiai.lt Perskaitytas: 53 Komentarai: 0

Buto interjero pobūdį lemia patalpų skaičius, jų matmenys ir proporcijos, planinis patalpų ryšys, durų ir langų išdėstymas. Buto interjeras kuriamas ir pagal bute gyvenenčių žmonių pomėgius bei įpročius. Labai svarbu tinkamai parinkti baldus. Baldai išdėstomi pagal patalpos proporcijas. Buto apstatymo elementai jungiami ir grupuojami pagal jų funkcijas ir buto erdvės zonavimo principus. Pvz. apie žurnalinį staliuką galima išdėstyti sofą ir fotelius, kadangi tokiu būdu susidarys kompaktiška, nuo kitos kambario dalies atskirta, poilsio zona. Tuo tarpu rašomajį stalą bei darbo kėdę rekomenduotina statyti arčiau knygų lentynų arba spintų, kuriose laikomi darbui reikalingi dalykai. Funkcines zonas, apstatymo grupes bei elementus reikia taip suplanuoti, kad tarp jų būtų patogus ryšys, pvz. iš poilsio zonos turi būti patogu žiūrėti televizorių, o valgomojo zona turėtų būti arčiau virtuvės ir pan.

Rekomenduojamos prekės

Pufai, 2 vnt., pilkos spalvos, 30x30x30 cm, aksomas (249017)
90.46€

Mėgaukitės atpalaiduojančiomis akimirkomis ant mūsų madingo, patogaus pufo! Padėkite pufą priešais sofą ar krėslą, - jis taps praktiška bei dekoratyvia detale jūsų namų interjere. Pagaminta iš paminkštinto aksominio apmušalo ir medinio rėmo, ši otomanė užtikrina patogaus sėdėjimo potyrį ir suteikia pufui ypatingo patvarumo ir atsparumo dėmėms. Į pristatymą įeina 2 pakojos.Spalva: pilkaMedžiaga: medienos rėmas ir aksomo apmušalas su paminkštinimuMatmenys: 30 x 30 x 30 cm (ilgis x plotis x aukštis)Į pristatymą įeina 2 pakojosAudinys: Poliesteris: 100%..

Į krepšelį
Krėslo ir taburetės rinkinys, 2 dalių, švies. pilkos sp., aud.
214.87€

Šis Chesterfield kėdės ir taburetės rinkinys visose laukimo ir priėmimo zonose, biuruose ir privačiose gyvenamosiose erdvėse sukurs elegantišką atmosferą. Su grakščiai išlenktais porankiais, šis krėslas ir pakoja bet kokiam interjerui suteiks prabangos, klasiškumo ir stilingumo. Storai paminkštinta sėdynė, ergonomiškas atlošas ir porankiai užtikrins jums nepaprastai patogaus sėdėjimo potyrį. Taburetę galima naudoti kaip papildomą komfortą užtikrinančią pakoją. Kompaktiškas dizainas užtikrina tvirtumą, patvarumą ir ilgaamžiškumą. Įsipatoginkite ant šio krėslo su puodeliu arbatos ir mėgaukitės poilsiu!Spalva: šviesiai pilka + juodaMedžiaga: audinys + plastikasKrėslo matmenys: 70 x 56 x 66 cm (plotis x gylis x aukštis)Taburetės matmenys: 31 x 31 x 32 cm (ilgis x plotis x aukštis)Audinys: Poliesteris: 100%..

Į krepšelį