PirkPatogiai.lt - įvairios prekės Jūsų namams, gyvūnams, sodui bei verslui. Įsigykite patogiai internetu!
 

Kategorijos

Kam reikalinga komposto dėžė?
27 02

Kam reikalinga komposto dėžė?

Autorius: Pirkpatogiai.lt Perskaitytas: 69 Komentarai: 0

Ne visada sodo ar daržo žemė yra pakankamai derlinga. Tokiu atveju reikėtų naudoti substratą, kuris pagamintas iš suirusių organinių medžiagų liekanų. Atkreiptinas dėmesys, kad kompostas, kuris yra supuvusių organinių liekanų produktas, yra viena iš geriausių trąšų. Kompostas subręsta komposto dėžėje. Į šią dėžę yra metamos organinės atliekos bei sudaromos optimalios irimo sąlygos. Kad šios atliekos nesisluoksniuotų, reikėtų jas aprūpinti reikiamu drėgmės bei deguonies kiekiu (sumaišyti, užpilti vandeniu). Rekomenduojama maišyti sausas organines atliekas (sausą žolę ir pan.) su drėgnomis atliekomis (pvz. daržovių lupenomis ir pan.). Komposto dėžę reikėtų statyti pavėsyje, nes tiesioginiai saulės spinduliai gali sulėtinti irimo procesus. Subrendusiu kompostu dirvą rekomenduojama tręšti kasmet.

Rekomenduojamos prekės

Sodo komposto dėžė, juoda, 68,9x68,9x83,9cm, 360 l
56.53€

Ši įvairioms oro sąlygoms atspari sodo komposto dėžė padeda paspartinti organinių medžiagų skaidymąsi bei patiems paruošti trąšas. Atliekų dėžė tinka tiek sodo, tiek virtuvės atliekoms. Didelis šilumos išsiskyrimas komposto dėžės viduje skatina greitesnį bakterinį irimą ir užtikrina geresnį juodžemį. Pasižyminti kompaktišku dizainu, sodo komposto dėžė užima mažai vietos, tačiau užtikrina didelę talpą. Viršuje esantys dangčiai užtikrina lengvą pripildymą iš viršaus, o atvartai - paprastą juodžemio išėmimą. Lašelinė drėkinimo sistema, skylė spynai, tvirti šoniniai skląsčiai, tvirti durelių vyriai, patogi rankena ir dideli slankiojantys varteliai su patogiais laikikliais užtikrina praktišką naudojimą.Spalva: juodaMedžiaga: plastikasMatmenys: 689 x 689 x 839 mm (ilgis x plotis x aukštis)Talpa: 360 lSkylė spynaiŠoniniai skląsčiaiDurelių vyriaiRankenaSlankiojantys varteliai su laikikliaisLašelinė drėkinimo sistemaReikia surinkti: taip..

Į krepšelį
Nature Komposto dėžė, juoda, 400 l, 6071480
108.19€

Ši Nature termo komposto dėžė puikiai tiks puikus greitam ir lengvam kompostavimui. Ši termo komposto dėžė yra pagaminta iš juodos spalvos izoliuoto polipropileno. Dėka lanksčios sujungimo sistemos jos surinkimas yra greitas bei lengvas. Šios dėžės talpa yra 400 litrų, be to ji yra visiškai sulankstoma, taip užtikrinant paprastą jos laikymą. Su dviem atidarymo angomis: atverčiamas dangtis skirtas mesti atliekoms, o durelės priekyje palengvina jos apvertimą ar komposto pašalinimą. Thermolen papildymas šoninėje sienelėje padidina vidinę temperatūrą, todėl atliekų irimo procesas pagreitėja. Spalva: juodaMedžiaga: (PP) polipropilenasMatmenys: 88,5 x 88,5 x 80 cm (ilgis x plotis x aukštis)Tūris: 400 lPilnai sulankstoma patogiam laikymuiSu dviem angomis..

Į krepšelį