PirkPatogiai.lt - įvairios prekės Jūsų namams, gyvūnams, sodui bei verslui. Įsigykite patogiai internetu!
 

Kategorijos

Ar reikia kilimo?
08 02

Ar reikia kilimo?

Autorius: PirkPatogiai.lt Perskaitytas: 68 Komentarai: 0

Iš pradžių padarius namuose remontą ir sudėjus kokybiškas grindis, norisi jomis grožėtis ir nesinori jų uždengti jokiais kilimais. Tačiau praėjus keliems metams dažnai pradedama dairytis kilimo. Kilimas suteikia namams jaukumo. Tuo atveju jeigu yra šaltos grindys, bus kur kas šilčiau vaikščioti ant kilimo, negu ant grindų. Be to, kilimas sugeria garsus, taigi aukštu žemiau esančius kaimynus kilimas gali apsaugoti nuo nepageidaujamų garsų. Yra teigiama, kad kilimas sujungia visus interjero elementus į visumą ir gali tapti pagrindiniu kambario akcentu, aplink kurį dėliosis visi kiti interjero elementai. Taigi, nedvejokite ir kilimą įsigykite jau dabar!

Rekomenduojamos prekės

Kilimas 110x150 cm, rudos karvės raštas
33.91€

Su mūsų gyvūno rašto kilimu savo interjerui suteikite "laukinį" akcentą. Pasižymintis kaip tikros karvės odos raštu, tai bus kiekvieno kambario traukos centru. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, kilimas yra minkštas, patogus bei lengvai prižiūrimas. Norėdami išvalyti dulkes bei trupinius, naudokite dulkių siurblį, taip pat, prireikus kilimas gali būti skalbiamas skalbimo mašinoje. Apatinė gyvūno raštu marginto kilimo pusė yra pagaminta iš neslystančios medžiagos, taip užtikrinant, jog kilimas liks vienoje vietoje. Spalva: baltas fonas su rudos spalvos raštuMedžiaga: 100% poliesterisDydis: 110 x 150 cm (plotis x ilgis)Su karvės odos raštuNeslidi apatinė dalisGalima skalbti skalbimo mašinojeAudinys: Poliesteris: 100%..

Į krepšelį
Kilimas 150x220cm, tigro raštas
67.84€

Norėdami savo interjerui suteikti "laukinį" akcentą, patieskite mūsų gyvūno rašto kilimą. Pasižymintis kaip tikro tigro raštu, tai bus kiekvieno kambario traukos centru. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, kilimas yra minkštas, patogus bei lengvai prižiūrimas. Norėdami išvalyti dulkes bei trupinius, naudokite dulkių siurblį, taip pat, prireikus kilimas gali būti skalbiamas skalbimo mašinoje. Apatinė gyvūno raštu marginto kilimo pusė yra pagaminta iš neslystančios medžiagos, taip užtikrinant, jog kilimas liks vienoje vietoje. Spalva: ruda ir juodaMedžiaga: 100% poliesterisDydis: 150 x 220 cm (plotis x ilgis)Su tigro raštuNeslidi apatinė dalisGalima skalbti skalbimo mašinojeAudinys: Poliesteris: 100%..

Į krepšelį