Kategorijos

Vaikų kambario baldai - komplektai

Vaikiškas suoliukas-daiktadėžė, baltas/pilkas, 60x30x55cm, MDF
71.09€ Be PVM: 58.75€

Šis suoliukas-daiktadėžė suteiks jūsų vaikui patogią vietą atsisėsti bei taps puikia vieta daiktams susidėti. Šis suoliukas-skrynia yra pagamintas iš MDF plokštės, tad jis patvarus. Jis puikiai tiks a..

Į krepšelį
Vaikiškas stalas su 2 kėdėmis, baltos spalvos, MDF
109.61€ Be PVM: 90.59€

Šis patraukliu dizainu pasižymintis universalus vaikiško stalo ir kėdžių komplektas bus puikia vieta jūsų vaikams žaisti, užsiimti amatais, dėlioti dėliones ar skaityti. Šis komplektas yra pagamintas ..

Į krepšelį
Vaikiškas iškylų stalas su suoliukais, 89,5x84,5x48cm, PP
71.60€ Be PVM: 59.17€

Šis madingas iškylų stalas su suoliukais bus puikiu pasirinkimu jūsų vaikams mėgautis iškyla ar žaisti lauke. Patvari medžiaga: iškylų stalas yra pagamintas iš PP. Polipropilenas (PP) yra populiarus, ..

Į krepšelį
Vaikiškas stalo ir kėdės komplektas, PP
71.09€ Be PVM: 58.75€

Šis spalvotas vaikiško stalo ir kėdės komplektas sukurs puikią vietą jūsų vaikams. Suteikite jiems nuosavą erdvę žaisti, kurti, dėlioti deliones ir skaityti. Šis komplektas yra pagamintas iš 100% PP m..

Į krepšelį
Vaikiškas stalas su 2 kėdėmis, MDF
103.43€ Be PVM: 85.48€

Šis patraukliu dizainu pasižymintis universalus vaikiško stalo ir kėdžių komplektas bus puikia vieta jūsų vaikams žaisti, užsiimti amatais, dėlioti dėliones ar skaityti. Šis komplektas yra pagamintas ..

Į krepšelį
Kėdžių ir stalo komplektas vaikams, 3d., gaisrinės automobilis
91.96€ Be PVM: 76.00€

Šis gaisrinės automobilio dizaino stalo ir kėdžių komplektas, yra sudarytas iš dviejų kėdžių ir juodos lentos stalviršio. Jūsų mažieji negalės atitraukti nuo jo akių ir iš karto jį pamils! Pagamintas ..

Į krepšelį
Vaikiškas suoliukas-daiktadėžė, baltas, 62x40x46,5cm, MDF
55.95€ Be PVM: 46.24€

Šis suoliukas-daiktadėžė suteiks jūsų vaikui patogią vietą atsisėsti bei taps puikia vieta daiktams susidėti. Šis suoliukas-skrynia yra pagamintas iš nekenksmingais dažais dengtos MDF plokštės, kas už..

Į krepšelį
Vaikiškas stalo ir kėdžių komplektas, 3 dalių, baltas, MDF
91.72€ Be PVM: 75.80€

Turėdamas šį stalo ir kėdžių komplektą, jūsų vaikas ir jo/jos draugai galės sėdėti prie stalo ir piešti, užsiimti rankdarbiais, valgyti ir netgi žaisti vienas su kitu. Šis stalo ir kėdžių komplektas y..

Į krepšelį
Vaikiškas stalo ir kėdžių komplektas, 3 dalių, MDF
65.84€ Be PVM: 54.41€

Pasižymintis visureigio dizainu, šis stalo ir kėdžių komplektas susideda iš dviejų kėdžių ir stalo su juodu stalviršiu. Jis neabejotinai patrauks mažylių dėmesį ir jie neabejotinai iš karto jį pamils...

Į krepšelį
Vaikiškas stalo ir kėdžių komplektas, 3 dalių, MDF
91.96€ Be PVM: 76.00€

Pasižymintis policijos automobilio dizainu, šis stalo ir kėdžių komplektas susideda iš dviejų kėdžių ir stalo su juodu stalviršiu. Jis neabejotinai patrauks mažylių dėmesį ir jie neabejotinai iš karto..

Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)Kas yra baldų komplektai kūdikiams ir vaikams?

Vaikų kambario komplektai yra puikus pasirinkimas, kai norite greitai ir lengvai įsigyti visą reikalingą vaikų kambario baldų rinkinį. Jie dažniausiai susideda iš lovos, kėdės, spintelės ir kitų reikalingų baldų.

Renkantis vaikų kambario komplektą, atsižvelkite į šiuos veiksnius:

  • Amžius. Komplektas turėtų būti pritaikytas vaiko amžiui ir dydžiui.

  • Saugumas. Baldai turėtų būti saugūs ir atitinkantys saugos standartus.

  • Komfortas. Baldai turėtų būti patogūs ir teikti vaikui reikiamą palaikymą.

  • Stilius. Komplektas turėtų atitikti jūsų interjero stilių.

Vaikų kambario komplektai gali būti skirstomi į šias pagrindines kategorijas:

  • Komplektai mažyliams

  • Komplektai vaikams

  • Komplektai paaugliams

Baldų komplektai kūdikiams

Šios rūšies baldų komplektai yra skirti kūdikiams ir mažiems vaikams. Jie paprastai susideda iš lovos, kėdės, spintelės ir kitų reikalingų baldų, kurie yra saugūs ir patogūs mažiems vaikams.

Komplektai vaikams

Komplektai vaikams yra skirti vaikams, kurie yra vyresni nei mažyliai. Jie paprastai susideda iš lovos, kėdės, spintelės ir kitų reikalingų baldų, kurie yra patogūs ir atitinka vaiko amžių ir dydį.

Apibendrinimas

Renkantis vaikų kambario komplektą, atsižvelkite į vaiko amžių, saugumą, komfortą ir stilių, kad pasirinktumėte tinkamus produktus.


Baldų, komplektai, kūdikiams, vaikams, Baldai, Vaikams, Kūdikiams