Kategorijos

Garažo įranga ir įrankiai

Patikslinkite paiešką

Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 8d., nerūd. plienas Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 8d., nerūd. plienas Naujiena
Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 8d., nerūd. plienas
105.74€ Be PVM: 87.39€

Mūsų nerūdijančio plieno įdubimų šalinimo nedažant rinkinys pašalins ant jūsų transporto priemonės esančius įbrėžimus ir įdubas, nepažeidžiant jos dažų sluoksnio. Naudojant šį įdubų šalinimo nedažant ..

Į krepšelį
Įdubų šalinimo rinkinys, 15d. Įdubų šalinimo rinkinys, 15d. Naujiena
Įdubų šalinimo rinkinys, 15d.
44.14€ Be PVM: 36.48€

Šis praktiškas automobilio įdubimų remonto nedažant rinkinys yra puikus pasirinkimas norint pašalinti įbrėžimus ar įdaužimus esančius ant jūsų automobilio, nepažeidžiant dažų sluoksnio. Galite pasirin..

Į krepšelį
Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 4d. Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 4d. Naujiena
Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 4d.
54.43€ Be PVM: 44.98€

Mūsų praktiškas įdubimų šalinimo nedažant rinkinys pašalins ant jūsų transporto priemonės esančius įbrėžimus ir įdubas, nepažeidžiant jos dažų sluoksnio. Naudojant šį įdubų šalinimo nedažant įrankių r..

Į krepšelį
Pneumatinis Kėbulo Įlenkimų Šalinimo Įrankis su Slankiojančiu Plaktuku Pneumatinis Kėbulo Įlenkimų Šalinimo Įrankis su Slankiojančiu Plaktuku Naujiena
Pneumatinis Kėbulo Įlenkimų Šalinimo Įrankis su Slankiojančiu Plaktuku
62.48€ Be PVM: 51.64€

Šiuo pneumatiniu automobilių kėbulo įlenkimų šalinimo prietaisu lengvai išlyginsite įlenkimus ant automobilio. Įdubimai be vargo išlyginami tiesiog prispaudus siurbtuką prie įdubimo bei naudojant slan..

Į krepšelį
12 Klijų Lazdelių Automobilio Kėbulo Įlenkimų Šalinimui 12 Klijų Lazdelių Automobilio Kėbulo Įlenkimų Šalinimui Naujiena
12 Klijų Lazdelių Automobilio Kėbulo Įlenkimų Šalinimui
20.15€ Be PVM: 16.65€

Klijų lazdelės automobilio kėbulo įdubimų šalinimui pasižymi ypatingu patvarumu ir tamprumu. 12 lazdelių užteks ilgam.Šį kėbulo įlenkimų lyginimo rinkinį sudaro:12 x geltonų klijų lazdelių..

Į krepšelį
Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 3d. Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 3d. Naujiena
Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 3d.
43.08€ Be PVM: 35.60€

Mūsų praktiškas įdubimų šalinimo nedažant rinkinys pašalins ant jūsų transporto priemonės esančius įbrėžimus ir įdubas, nepažeidžiant jos dažų sluoksnio. Naudojant šį įdubų šalinimo nedažant įrankių r..

Į krepšelį
LED juostos plokštuma skirta įdubimams šalinti nedažant LED juostos plokštuma skirta įdubimams šalinti nedažant Naujiena
LED juostos plokštuma skirta įdubimams šalinti nedažant
43.05€ Be PVM: 35.58€

Ši plokštuma yra būtinas aptikimo įrankis, skirtas kėbulo nelygumams/iškraipymams taisyti. Ji nukreips jus į įdubos vietą ir padės nustatyti ar ji buvo sėkmingai pašalinta. Dėl tvirto siurbtuko pagrin..

Į krepšelį
Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 80 d., nerūdijantis plienas Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 80 d., nerūdijantis plienas Naujiena
Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 80 d., nerūdijantis plienas
219.97€ Be PVM: 181.79€

Mūsų nerūdijančio plieno įdubimų remonto nedažant rinkinys pašalins įbrėžimus bei įdaužimus esančius ant jūsų automobilio, nepažeisdamas dažų sluoksnio. Naudojant šį įbrėžimų taisymo įrankių rinkinį n..

Į krepšelį
Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 87 d., nerūdijantis plienas Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 87 d., nerūdijantis plienas Naujiena
Įdubų šalinimo nedažant rinkinys, 87 d., nerūdijantis plienas
266.73€ Be PVM: 220.44€

Mūsų nerūdijančio plieno įdubimų remonto nedažant rinkinys pašalins įbrėžimus bei įdaužimus esančius ant jūsų automobilio, nepažeisdamas dažų sluoksnio. Naudojant šį įbrėžimų taisymo įrankių rinkinį n..

Į krepšelį
Įdubų šalinimo rinkinys, 42 dalių, su laikymui skirta dėže Įdubų šalinimo rinkinys, 42 dalių, su laikymui skirta dėže Naujiena
Įdubų šalinimo rinkinys, 42 dalių, su laikymui skirta dėže
115.97€ Be PVM: 95.85€

Šis įdubimų šalinimo rinkinys yra naudojamas, nepažeidžiant dažų sluoksnio, pašalinti ant jūsų automobilio esančius įlinkimus ar įdubimus. Visi įrankiai yra sudėti pridėtoje dėžėje, tad jie gali būti ..

Į krepšelį
Vamzdžių tempimo rinkinys, 8d., anglinis plienas ir aliuminis
96.93€ Be PVM: 80.11€

Vamzdžių tempimo rinkinys yra patogi ir nebrangi hidraulinio vamzdžių ilgintuvo alternatyva. Greitam vamzdžių ištempimui, vamzdžių tempimo įrankis gali būti naudojamas su smūginiu veržliarakčiu. Rinki..

Į krepšelį
63d. kaitinimo žvakės sriegių taisymo rinkinys, M8 M9 M10 M12
119.23€ Be PVM: 98.54€

Šis 63 dalių profesionalus prietaisų rinkinys buvo sukurtas taisyti pažeistus ar nusidėvėjusius kaitinimo žvakės sriegius. Tvirtas ir patvarus rinkinys yra pagamintas iš tvirto anglies bei plieno lydi..

Į krepšelį
Traverso Įvorės Montavimo/Demontavimo Rinkinys, BMW
99.01€ Be PVM: 81.83€

Šis profesionalios klasės traverso įvorės aptarnavimo rinkinys skirtas BMW E31, E32, E34, E38, E39, E53, E60, E65, E66. Patogus rinkinys leis efektyviai ir saugiai montuoti ir demontuoti traverso įvor..

Į krepšelį
Taškinių suvirinimo jungčių pjaustyklė ir grąžtai, HSS-kobaltas Taškinių suvirinimo jungčių pjaustyklė ir grąžtai, HSS-kobaltas Išparduota
Taškinių suvirinimo jungčių pjaustyklė ir grąžtai, HSS-kobaltas
26.79€ Be PVM: 22.14€

Šis profesionalus taškinio suvirinimo jungčių pjaustyklės ir grąžtų komplektas sukurtas taškinio suvirinimo jungčių šalinimui daugumoje medžiagų. Iš aukštos kokybės HSS pagaminti įrankiai yra patikimi..

Išparduota
Rinkinys Hidrauliniam Stebulių Nuėmimui su Plaktukais, 10 T
163.74€ Be PVM: 135.32€

Daug automobilio priežiūros darbų, tokių kaip galinio rato guolių ir tepalų tikrinimas ir stabdžių patikra, gali būti atliekami tik nuėmus ratų stebules. Šie procesai yra sudėtingi ir reguliarūs, naud..

Į krepšelį
Galinės ašies įvorių presavimo įrankių rinkinys BMW
85.27€ Be PVM: 70.47€

Šis automobilio įrankių rinkinys yra skirtas galinės svirties įvorių bei ratų laikiklių įvorėse esančių galinių svirčių keitimui. Galinės svirties įvorių presavimo įrankių rinkinys tinka BMW 1 ir 3 se..

Į krepšelį
Švirkštas alyvai ir įvairiems skysčiams, 1500 ml
59.97€ Be PVM: 49.56€

Šis švirkštas degalams buvo sukurtas mašinoms su benzininiais ir dyzeliniais varikliais. Jis puikiai tiks išsiurbti degalų ir skysčių perteklių iš kuro žarnelių. Degalų išsiurbimo pompa yra pagaminta ..

Į krepšelį
Stūmoklio žiedo aptarnavimo įrankių rinkinys, 11vnt.
61.73€ Be PVM: 51.02€

Šis 12 dalių stūmoklio žiedo aptarnavimo įrankis yra pakankamai patvarus išlaikyti ne tik profesionalų naudojimą dirbtuvėse, bet taip pat puikiai tinka ir laisvalaikiu tuo užsiimantiems mechanikams. Š..

Į krepšelį
Paskirstymo veleno sureguliavimo įrankis VW, VAG, Audi, V6
36.29€ Be PVM: 29.99€

Šis paskirstymo veleno sureguliavimo įrankis puikiai tinka norint laikyti ar sutvirtinti abu paskirstymo velenus ant viršutinio rimties taško, keičiant paskirstymo diržą. Jis yra tinkamas 2.4 l, 2.7 l..

Į krepšelį
8 d. motociklo grandinės pertrauk. ir knied. įrankių rinkinys
44.48€ Be PVM: 36.76€

Šis kompaktiškas 8 dalių grandinės pertraukiklio ir kniedijimo įrankių rinkinys gali būti naudojamas norint nutraukti jūsų motociklo grandinę ir sukniedyti naujomis jungtimis. Šis aukštos kokybės gran..

Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 227 (12 puslapių)
Garažo įranga ir įrankiai
Garažo, įranga, įrankiai, Automobilių, aksesuarai