Kategorijos

Apranga ir aksesuarai

Patikslinkite paiešką

Neperšlampamas 2 dalių kostiumas nuo lietaus su gobtuvu, žalias, L Neperšlampamas 2 dalių kostiumas nuo lietaus su gobtuvu, žalias, L Naujiena Išparduota
Neperšlampamas 2 dalių kostiumas nuo lietaus su gobtuvu, žalias, L
32.59€ Be PVM: 26.93€

Tvirtą 2 dalių kostiumą nuo lietaus sudaro švarkas ir kombinezonas. Apsaugos jus nuo drėgmės net ir blogiausiomis oro sąlygomis. Jis puikiai tinka pramogoms lauke - lipant į kalnus, vaikščiojant, žuva..

Išparduota
Juoda Rankinė Juoda Rankinė Išparduota
Juoda Rankinė
33.20€ Be PVM: 27.44€

Stilinga rankinė yra būtina kiekvienai moteriai. Rankinės forma ir spalva tiks bet kuriai progai. Rankinė užsegama užtrauktuku, jos pamušalas ir apsiuvimas yra aukštos kokybės, o visos metalinės detal..

Išparduota
Ženkliukų rinkinys su smeigtukais, 100vnt., akrilas, 58mm
43.25€ Be PVM: 35.74€

Su mūsų ženkliukų rinkiniu galite patys suprojektuoti skaidrų apskritą ženkliuką ir padovanoti įsimintiną dovaną savo draugams ir bendradarbiams! Jie tinka pasidaryk pats tipo rankdarbiams, mokyklos p..

Į krepšelį
Ženkliukų nugarėlės, 500vnt., 37mm
72.77€ Be PVM: 60.14€

Naudokite mūsų ženkliukų nugarėles norėdami pasigaminti savo prisegamus ženkliukus. Reklamos ar kampanijos tikslais, galite sukurti ant jų savo kompanijos ar renginio logotipą. Plastikinė nugarėlė užt..

Į krepšelį
Ženkliukų dalys, 500vnt., 58 mm
112.31€ Be PVM: 92.82€

Naudodami mūsų ženkliukų dalis pasigaminsite savo ženkliukus. Su jūsų įmonės ar renginio logotipu, - jie gali būti naudojami tiek reklamos, tiek rinkodaros tikslais. Plastikinė nugarėlė užtikrina leng..

Į krepšelį
Ženkliukų rinkinys su smeigtukais, 100vnt., akrilas, 44mm
32.20€ Be PVM: 26.61€

Su mūsų ženkliukų rinkiniu galite patys suprojektuoti skaidrų apskritą ženkliuką ir padovanoti įsimintiną dovaną savo draugams ir bendradarbiams! Jie tinka pasidaryk pats tipo rankdarbiams, mokyklos p..

Į krepšelį
Ženkliukų dalys, 500vnt., 25 mm
42.51€ Be PVM: 35.13€

Naudodami mūsų ženkliukų dalis pasigaminsite savo ženkliukus. Su jūsų įmonės ar renginio logotipu, - jie gali būti naudojami tiek reklamos, tiek rinkodaros tikslais. Plastikinė nugarėlė užtikrina len..

Į krepšelį
10 Geltonų Sportinių Komandinių Marškinėlių Vaikams
41.12€ Be PVM: 33.98€

Sportiniai berankoviai marškinėliai su juodomis juostelėmis aplink kaklą ir ties rankų iškirptėmis patogiai tiks įvairaus sudėjimo asmenims. Jie puikiai tinka įvairiose treniruotėse, kur reikia atski..

Į krepšelį
Kamufliažinis Vyriškas 2 Dalių Kostiumas nuo Lietaus su Gobtuvu, M Kamufliažinis Vyriškas 2 Dalių Kostiumas nuo Lietaus su Gobtuvu, M Išparduota
Kamufliažinis Vyriškas 2 Dalių Kostiumas nuo Lietaus su Gobtuvu, M
30.30€ Be PVM: 25.04€

Lengvas, bet patvarus 2 dalių kostiumas nuo lietaus idealiai tiks iškylaujant, vaikščiojant, žvejojant, dirbant sode ar statybose.Švarkas yra su 2 didelėmis kišenėmis su antkišeniais, o kelnės - su 2 ..

Išparduota
Ženkliukų dalys, 500vnt., 44 mm
65.85€ Be PVM: 54.42€

Naudodami mūsų ženkliukų dalis pasigaminsite savo ženkliukus. Su jūsų įmonės ar renginio logotipu, - jie gali būti naudojami tiek reklamos, tiek rinkodaros tikslais. Plastikinė nugarėlė užtikrina leng..

Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)

Aprangos aksesuarai – tai daiktai, kurie nepriklauso pagrindinei aprangai, tačiau naudojami ją papildyti ar papuošti. Jie gali būti įvairaus stiliaus, dizaino ir medžiagos, ir gali būti naudojami įvairioms progoms.

Dažniausiai aprangos aksesuarai yra naudojami pabrėžti individualų stilių ir išsiskirti iš minios. Jie gali būti naudojami sukurti unikalų įvaizdį, kuris atspindėtų žmogaus asmenybę. Pavyzdžiui, aksesuarai gali būti naudojami pabrėžti žmogaus kūno proporcijas, sukurti harmoningą įvaizdį ar tiesiog suteikti akcentą.

Be to, aksesuarai gali būti naudojami patobulinti aprangą. Pavyzdžiui, jie gali padėti paslėpti tam tikrus kūno trūkumus ar sukurti įspūdingesnį vaizdą. Pavyzdžiui, apyrankės gali būti naudojamos paslėpti per platų riešą, o diržas – paslėpti per didelį pilvą.

Batai

Batai – tai viena svarbiausių aprangos dalių. Jie apsaugo pėdas nuo išorinių veiksnių ir padeda patogiai judėti. Batai gali būti įvairaus stiliaus, dizaino ir medžiagos, ir gali būti naudojami įvairioms progoms.

Kasdieniam dėvėjimui dažniausiai naudojami sportiniai batai, mokasīnai ar sandalai. Darbui dažniausiai naudojami klasikiniai batai arba laisvalaikio batai. Sportui naudojami specialūs batai, tinkami konkrečiai sporto šakai. Ypatingoms progoms naudojami elegantiški batai, tokie kaip bateliai ar batai.

Drabužiai

Drabužiai – tai pagrindinė aprangos dalis. Jie apsaugo kūną nuo išorinių veiksnių ir padeda sukurti stilingą įvaizdį. Drabužiai gali būti įvairaus stiliaus, dizaino ir medžiagos, ir gali būti naudojami įvairioms progoms.

Kasdieniam dėvėjimui dažniausiai naudojami laisvalaikio drabužiai, tokie kaip džinsai, marškinėliai ar palaidinės. Darbui dažniausiai naudojami klasikiniai drabužiai, tokie kaip kelnės, švarkeliai ar kostiumai. Sportui naudojami specialūs drabužiai, tinkami konkrečiai sporto šakai. Ypatingoms progoms naudojami elegantiški drabužiai, tokie kaip suknelės ar kostiumai.

Kostiumai ir aksesuarai

Kostiumai – tai oficialaus stiliaus drabužiai, dažniausiai naudojami verslui, renginiams ar tiesiog kasdieniam dėvėjimui. Kostiumai gali būti įvairaus stiliaus ir dizaino. Jie gali būti sudaryti iš kelnių, švarko ir aksesuarų, tokių kaip kaklaraištis, diržas ar apyrankė.

Kostiumai gali būti naudojami sukurti profesionalų ir stilingą įvaizdį. Jie gali padėti pabrėžti žmogaus kūno proporcijas ir sukurti harmoningą įvaizdį. Pavyzdžiui, juodas kostiumas gali būti naudojamas sukurti klasikinį ir elegantišką įvaizdį, o šviesus kostiumas – sukurti šiuolaikišką ir stilingą įvaizdį.

Rankinės

Rankinės – tai ne tik praktiškas aksesuaras, bet ir puikus stiliaus akcentas. Rankinės gali būti įvairaus dydžio, stiliaus ir medžiagos. Jos gali būti naudojamos kasdieniam dėvėjimui, darbui, kelionėms ar ypatingoms progoms.

Kasdieniam dėvėjimui dažniausiai naudojamos mažos rankinės, kuriose telpa tik būtiniausi daiktai, tokie kaip piniginė, telefonas ir kt. Darbui dažniausiai naudojamos didesnės rankinės, kuriose telpa daugiau daiktų, tokių kaip kompiuteris, dokumentai ir kt. Kelionėms dažniausiai naudojamos didelės rankinės, kuriose telpa visi reikalingi daiktai. Ypatingoms progoms naudojamos elegantiškos rankinės, kurios yra pagamintos iš brangių medžiagų ir puoštos dekoracijomis.

Piniginės ir dėklai

Piniginės ir dėklai – tai būtini aksesuarai, kurie padeda susidėti svarbius daiktus. Piniginės ir dėklai gali būti įvairaus dydžio, stiliaus ir medžiagos. Jie gali būti naudojami kasdieniam dėvėjimui, darbui, kelionėms ar ypatingoms progoms.

Kasdieniam dėvėjimui dažniausiai naudojamos mažos piniginės, kuriose telpa pinigai, kortelės ir kt. Darbui dažniausiai naudojamos didesnės piniginės, kuriose telpa daugiau daiktų, tokių kaip raktai, dokumentai ir kt. Kelionėms dažniausiai naudojamos didelės piniginės, kuriose telpa visi reikalingi daiktai. Ypatingoms progoms naudojamos elegantiškos piniginės, kurios yra pagamintos iš brangių medžiagų ir puoštos dekoracijomis.

Apibendrinimas

Apranga ir aksesuarai yra svarbi mūsų gyvenimo dalis. Jie padeda mums atrodyti stilingai ir jaustis patogiai. Tinkamai parinkti aksesuarai gali sukurti išskirtinį įvaizdį ir pabrėžti mūsų individualumą.


Apranga, aksesuarai